Exit 66 – outlet Loket

Exit 66

Exit 66 je nové outletové centrum, které právě vzniká. V tomto outletu najdete velké množství značkového zboží se značnými slevami. V Exitu 66 budete moc nakupovat se slevami po celý rok. Prodejci jsou připraveni a uvítají vás se snížením cen o 30% až 90%.

Co v Exitu 66 nakoupíte

Na ploše zhruba 18 000 čtverečních metrů bude celých sedmdesát procent určeno módnímu outletu. Patnáct procent bude věnováno klasickým restauracím nebo stánkům s rychlím občerstvením. Zbývající prostor patnácti procent tohoto outletu bude vyplněno službami pro zákazníky, místy, kde bude ve volném čase možno odpočívat a odpočinout si od namáhavých nákupů.

Pohled na outlet do detailů

Design tohoto outletu je opravdu jedinečný. Celý komplex je rozdělen do pěti částí, přičemž každý část představuje jedno z významných bodů světové módy. A nemusíte se vůbec bát, zda zaparkujete. K dispozici je úctyhodných 1075 parkovacích míst (outlet v Hatích jich má podobně).

Exit 66 otvírá v roce 2009

Asi vás zajímá, kdy se do tohoto outletu budete moci jít podívat a nakoupit zlevněné kousky za super ceny. Musíme vás trochu zklamat. Exit 66 bude otevřen až na podzim v příštím roce na rozdíl od outletu Šterboholy, který je již otevřen. V případě, že se tento outlet dobře rozjede, jsou připraveny další etapy výstavby tohoto centra.
Kdo pro Vás nejlépe uspořádá Vaši svatbu snů? Přece Le Rêve, nejlepší svatební koordinátor. Vyslovte svá přání a nechte nás jednat. Zajistíme Vám vše od začátku až dokonce. Přejete si také dokonalé a originální svatební šaty? Není problém!


Kde outlet Loket leží

Možná budete překvapeni, když zjistíte, kde Loket a Exit 66 leží. Jedná se o střed České republiky – žádné obří město. Principem outletů je umístění v blízkosti místa, kde se pohybuje masa lidí a to dálnice D1 bezesporu je. Outlet Exit 66 najdete na šedesátém šestém km D1 z matičky Prahy do moravské metropole Brna, v místě Brzotice – Loket. Outlet je ideálně přístupný, ze všech směrů v naší republice to samé se dá říci o outletu Tuchoměřice. Od Prahy je to do Lokte 40 minut, do Brna je to hodina cesty. Pokud jste ze středních Čech můžete také zajet do outlet Parndorf.

Exit 66 na mapě

Exit 66 - outlet Loket

11 komentářů: „Exit 66 – outlet Loket“

 1. Mohli by ste mi prosím oznámiť presný dátum otvorenia Outletu Loket /podzim 2009 je dosť nekonkrétne/
  Ďakujem
  Csaszny

 2. Ahoj Csaszny, bohužel jsme se nedostali k zákulisním informacích a tak ti můžeme poskytnout jenom to, co víme. Vzhledem k hospodářské krizi se stavba tohoto outletu nepatrně zbrzdí. O dalším vývoji budeme návštěvníky jistě informovat.

 3. Zbrzdí ??? Dokázali jen postavit hnusný betonový monstrum-nic víc. Když začínali tak si snad měli spočítat jestli na to maj nebo ne. I když ona stavební firma Průmstav na tom asi měla taky svůj podíl, že.

 4. Naprostý souhlas. Bydlím kousek a ta betonová hrůza je šílená. Přece to tam takhle nemůžou nechat !!!

 5. Ne a pochybuju že někdy bude. Souhlasím s příspěvky že postavili jen betonovou hrůzu a nic. Jen doufám že to tam opravdu takhle nenechají, to je děs.

 6. Už pěkně dlouho mě to štve, tak super projekt to byl, nakonec to vypadalo, že to rozjedou a teď už několik let tam stojí novodobý betonhange :(

 7. Přesně tak. Nevím na jaké straně je chyba, ale já kolem toho projíždím téměř denně a je to strašný. Buď to celý zbourat anebo dostavit, ale nechat to takhle přece nemůžou.

 8. Můžou a je jim to pěkně u prdele :-)
  Je to tak neforemný a každý blok jiný, že by z toho nešel udělat ani kravín pro dojnice natož pro slepice jak bylo plánováno.

 9. Postavený je to strašně, to máte pravdu. Jezdím kolem často a je to hrozný. Divím se lidem co tam bydlí, že to takhle nechávají být. Já bych se na toto nemohl koukat z okna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>